Kufle
kom. 602 244 899
kom. 694 569 222

e-mail:  orso@orso.dt.pl
Wszystkie nasze prace tworzone są ręcznie na konkretne zamówienia sektora publicznego i prywatnego oraz firm w celach promocyjnych i reklamowych. Pracujemy z takimi materiałami, jak: węgiel, drewno, brąz, mosiądz, stopy cynku i aluminium, miedź, szkło, ceramika, kamień, gips i skóra.


Zapytania można kierować drogą:

e-mailową: orso@orso.dt.pl

telefoniczną: 602 244 899,
                   694 569 222


lub osobiście, odwiedzając naszą Galerię:

Knurów ul. Niepodległości 97d
KUFLE

Witamy w internetowej galerii kufli wykonywanych przez Galerię i Pracownię Artystyną "ORSO"

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych kufli oraz możliwościami ich zdobień. W zakładkach "przykłady gotowych kufli" możecie Państwo zobaczyć przykłady naszych realizacji zarówno na kuflach ręcznie wykonywanych, projektowanych przez naszą pracownię, jak i na kuflach maszynowych.

Aby wejść w poszczególną galerię proszę kliknąć na zdjęcie.

 


Oferujemy Państwu kufle szklane, kufle szklane szkliwione – metalizowane, drewniane, ceramiczne, metalowe, węglowe i skórzane, zaprojektowane i wytwarzane przez naszą pracownię.

Jesteśmy również producentami zdobień, takich jak klapki, stopki, rozety, płaskorzeźby czy grafiki przychodzącej na kufel, w tym logo itp.

Klapki na kufle oraz stopki pod kufle wykonujemy w takich metalach jak mosiądz, miedź oraz cyna. Pozostałe elementy, np. logo, wykonujemy w metalu (mosiądz, brąz, miedź, cyna, cynk, aluminium), wybijamy złotem na skórze, piaskujemy, grawerujemy, ręcznie malujemy lub tworzymy z wykorzystaniem metody sitodruku, kalkomanii, witrażu itp.

Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, dlatego wykonanie każdego kufla jest niepowtarzalne. Prace rozpoczynamy od projektu zarówno kufla, jak i jego zdobień, który to projekt wykonywany jest gratis na poczet zamówienia.Wszystkie oglądane przez Państwa wyroby chronione są ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994r. DZ.U. 1994 nr 24 poz. 83.
Wszelkie kopiowanie, rozpowszechnianie czy wzorowanie się na przedstawionych pracach jest plagiatem.
undicom.pl
projektowanie stron internetowych gliwice
created by